2.10.08

Merineitsi kivi


Your Gemstone is AquamarineIntuitive, tranquil, and trusting.
You inspire others to have faith in themselves.


Leidsin päris laheda testi vääriskivide kohta. Tegin naljaviluks ära ja sattusin olema kivi, mis mulle isegi meeldib.

Akvamariini kohta internetist:
Akvamariin on mereveeroheline või sinine berüll. Sinine toon tuleneb rauasisaldusest kivis. Maailma suurimad maardlad asuvad Brasiilias ja Lõuna-Aafrikas. Veel võib teda leida Ameerika Ühendriikides, Madagaskaril, Austraalias, Birmas, Sri Lankal ja Indias. Kahjuks on kuulsad Uraali leiukohad ammendunud.

Akvamariin mõjub hästi hambavalu korral. Ravib lõua-, kaela- ja kuklapiirkonda ning närvivalu.

Akvamariin on väga hea kivi. Tema kõrged energiavõnked soodustavad selgeltnägemist. Ta on seotud isiku hinge tugevdamise ja pettuste paljastamisega. Paljastab ebaausate teod. Annab saladuste lahendamise ka kõige igapäevasemates asjades. Akvamariin on väga maagiline kivi, kuna tema abil saab paljastada isegi astraalseid pettusi. Ta tasakaalustab ja puhastab tundeid ning aitab vaigistada mõtteid, nii et meel võiks kuulda hingesügavustes toimuvat.
Läbipaistev akvamariin on hea keskendumiseks, teeb mõtted selgeks ja vabastab meele hirmudest.

Teisal oli kirjutatud:
Legendi järgi pärineb akvamariin ühe merineitsi varakambrist ja toovat puhta armastuse. Muutudes kas tumedamaks või heledamaks, aitab see tema kandjal eristada tõde valest. Piimjaks muutudes hoiatab valede sõprade eest. Kivi võtab omaks inimeses eri olukordades toimunud võnked ning vastavalt sellele muutub ka akvamariini värvus.

Merineitsi varakambrist pärinev kivi meeldib mulle hästi, sest üks mu lemmikmuinasjutte on Anderseni väikese merineitsi lugu.

Usu või ära usu...
Ajaviiteks täitsa tore test. Eriti kasulik siis, kui kivide kohta natuke ka juurde uurida :)

No comments:

Post a Comment

Related Posts with Thumbnails